Інтерв'ю ч. 7 - под. Маня Коломиєць

Скільки років ти вже таборуєш на Новому Соколі?

      Я перше тут приїхала коли мала 9 літ. Мені вже 21. Вже 12 років. Спочатку всі мої товариші тут були. Тепер це є так як мій пластовій дім. Я маю тут багато гарних споминів. Я хочу передати такі спомини новим новакам, новачкам, юнакам, і юначкам.

Чи тобі подобається бути коменданткою і чому?

      Так. Мені подобається що я мала нагоду придумати власну тему і програму. Це було багато роботи, але мені подобається коли діти усміхаються і я знаю що це є з того що я приготовила.

Як іде табір?

      Я думаю що досить добре.  Діти кажуть що їм табір подобається.  Їм пісня подобається. Пані в кухні кажуть що діти їм кажуть що їм подобається. Ми тяжко працюємо але ми також забавляємося. Я дуже щаслива мати булаву що дуже добре співпрацює.

Ти з початку не хотіла бути коменданткою юнацтва. Мені здається, що ти дуже на цю роботу надаєшся.  Чому ти журилася?

     Мені здається що юнацтво це є більший обов'язок. Треба більше підготовлятися. Я дуже журилася про безпеку спеціально з піоніркою. Вони є правдивими "пластунами". Я хочу щоб вони хотіли пластувати після цього табору. Це є велика відповідальність їх заохотити щоб вони були активними. Добрий табір може дитину більше притягнути до Пласту, а злий табір може її віддалити.

На дошколі я попросила всіх виховників описати на їхню думку характеристику доброго виховника.  Одна група тебе намалювала. Яка твоя реакція на це?

     Зі сміхом!!! Це є дуже гарний комплімент. Я про себе так не думаю. Я так думаю про других виховників. Дуже гарно чути що моя булава про мене так думає.....але може вони тільки хотіли гарні опінії від мене за табір...ха..ха..ха...(побачимо чи вони читають цей блог!)

Як тобі подобається мати булавних з України в своїй булаві?

     Я вже кілька років працюю з булавними з України на таборі.  Ми вже давно їх маємо в нас тут на НС.  Мені здається що цього року є найкраще.  Я з ними мала зв'язок перед табором.  Вони дуже зацікавлені, питалися багато питань. Вони знають багато того що ми не знаєм.  Вони з мовою помагають.  Є дуже цікаво мати інакший перспектив на таборі. Це дуже помагає. 

Що і де ти вчишся?

     Я вчуся 'Business Marketing' в університеті Loyola в Чікаґо.

Мені дуже приємно з тобою працювати. Маю надію що це не буде твій останній раз на таборі.

     Якщо ще буде час...я не хочу сказати так ані ні. Це вже мій 5 рік як виховниця...4 рік в юнацтві. Тяжко повірити.    

 

под. Маня Коломиєць, комендантка табору УПЮ

под. Маня Коломиєць, комендантка табору УПЮ