Інтерв'ю дня ч. 12 - друг Данило, таборовий референт

Скільки років ти вже таборуєш на Новому Соколі?

      Мій перший табір був у 1981 році. Від того часу я таборую тут майже що року окрім 5-ох. Це значить 31 років.

Скільки років ти вже є таборовим референтом?

     14.

З чого складається твоя робота?

     Починаючи вже в січні, я підшуковую комендантів і булавних на літні табори.  Я тримаю контакт з комендантами, помагаю їм з плануванням, перевіряю їхні плани на табір.  Кілька днів перед табором допомагаю підготовити оселю до таборів.  Допомагаю з дошколом булавних. Підчас табору переглядаю табори щоб вони були проваджені за пластовими приписами та приписами безпеки, щоб всі були щасливі і задоволені.

Чому ти приїжджаєш на Новий Сокіл?

     Моя родина тут має своє пластове коріння. Моя бабуня була одна з перших коменданток і була одна з перших котрі садили ліс на цій оселі.  Мій тато був юнаком на першім юнацькім таборі.  Моя мама тут таборувала.  Мої сестри тут таборували. Я тут виріс. Я тут був на всіх своїх новацьких і юнацьких таборах.  Тоді я був булавним 4 рази і комендантом 7 разів.  Тепер моя доня тут таборує і син буде пташатком на другий рік.

Чому ти далі робиш цю роботу?

    Деякі основники цієї оселі мали великий вплив на мене.  Мені важне продовжувати те що вони почали.  Всі ми на ОТК (окружній таборовій комісії) хочемо щоб табори на цій оселі відбувалися ще довгі роки, не тільки для наших дітей, але для всіх пластунів які хочуть до нас приїжджати. 

Який твій улюблений таборовий спомин?

    Дуже добре пам'ятаю коли братчик Славко взяв мене, малого новака, на цвинтар відвідати гріб Сірого Лева. Потім взяв мене на морозиво.  Тоді мені було важне що я їв морозиво.  Тепер я розумію важливість тої поїздки на цвинтар.  

Яке є твоє улюблене місце на Новому Соколі?

    Моє улюблене місце є в їдальні там де висять всі таборові таблиці.  Там я можу собі згадувати що було, і думати про що буде. Це є історія нашої оселі.        

Друг Данило Бутенко ЧМ, таборовий референт Нового Соколу

Друг Данило Бутенко ЧМ, таборовий референт Нового Соколу