Інтерв'ю Дня ч.3 - комендант табору пташат Левко Винницький

1. Чому ти хотів бути комендантом?

   - Це наш останній рік в пташатах. Нам, мені і дружині Лесі, подобається організовувати різні події. Минулого року другі родини з Ст. Катеринз і Гамільтону почали говорити що робити після пластового року. Де їхати на табір.  Нам подобалося як Мирон Ґеник та Григорій Ткачук провадили в минулих роках табори пташат. Ми подумали що це напевно буде наша черга цього року.

2.  Що тобі найбільше подобається? 

      - Не треба бути дижурним в кухні! Гарно бачити як мій син дивиться на мене як я кличу збірки. Я не є тільки його тато а для всіх інших "добрим прикладом".

3. Чи щось є важко?

   - Не всі приходять на збірки. Треба чекати. Все багато руху і діти багато плачуть. Але це є табір пташат!!

4. Чому ви приїжджаєте на НС?

     - Леся була один рік новачкою і нам тут дуже гарно та приємно. Люди які тут таборують є дуже приємні. Мої приятелі з якими я таборував також приїжджають на цю оселю. Нам подобається що це є мала і гарна оселя і що люди приїжджають з всіляких частин Америки і Канади.

5. Ви відновили станицю Ст. Катеринз цього року. Як це вам вдалося? 

     - Дуже добре. Всі діти гарно забавлялися.  Ми писали писанки і поїхали на лещета. Діти здали всі точки.  

 6. Як йде табір?

   - Дуже добре. Всі гарно забавляються. 

7. Чи ви хочете ще щось додати?

  - Дякуємо всім родичам за співпрацю.  Ми можемо зорганізувати програму, але щоб все добре пішло всі батьки мусять увійти у світ дитини задля своїх дітей.  Ми всі були в джунґлях для своїх дітей. Всі мусіли вживати свою уяву. 

        

Левко, Леся, і Левчик Винницькі

Левко, Леся, і Левчик Винницькі